Gizlilik ve Güvenlik

Buy thousands of quality products with fast shipping! Tapestry, fabric, sewing supplies, embroidery kits

Gizlilik ve Güvenlik

Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta gibi) Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti. sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır. Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti. sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti. tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır. Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti.’ na üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi Üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti.'ya Üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatislikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti. iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti. müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında)

Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti. müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti.'da ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti.n'dan alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti. alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu tarz işlem yapmak yasaktır ve yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler Bursa ipek tekstil sanayi ve ticaret ltd. Şti. ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında 256 bit özel SSL, Secure Sockets Layer sifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.